Şehirlerarası 3 +1 Eşya Taşıma

31.03.2021
204
Şehirlerarası 3 +1 Eşya Taşıma

Şehirlerarası 3 +1 Eşya Taşıma

Şehirlerarası  3+1 eşya taşımacılığı ile alakalı en kapsamlı yazımızı okumadan önce ilk olarak evden eve nakliyat bilgilendirmesi yapmak zorunluğu hissediyorum, evden eve nakliyatın diğer adı”da taşımacılık”dır bu hizmetin esas kuralı eşya taşımacılığında bütünlüğü korumaktır… yapılacak olan evden eve nakliyat için ekiplerin taşımacılık esnasında ilk yaptıkları şey eşya paketleme”dir yapılan evden eve nakliyat paketleme işlemleri eşyaların taşınabilir hale gelene kadar devam etmesidir.  Gelelim konumuza 3+1 eşya taşıma şehirlerarası nakliye esansında bilmeniz gereken en önemli konulardan birtanesi”de eşyaların taşınmadan önce sözleşme veya yazılı imzalı bir sözleşme olmasıdır müşteri ve nakliyeci arasında bağlayıcı bir yazının olması her iki taraf içinde iç rahatlatıcıdır .

Şehirlerarası  3+1 Ev taşımacılığı 

şehirlerarası 3+1 ev taşımacılığın”da kullanılan araç boyu 7 metre uzunluğunda ve 2,80 yüksekliğinde olan araç tipleri ile yapılır… yapılan evden eve nakliyat işlemi sadece tek eşya için gönderilen araç ile yapılır, paylaşımlı araçlar ile eşya taşımacılığının yapılması oldukça muhtemeldir… fakat eşyaların karışma durumu söz konusu olabilir ve eşyaların taşınma esnasında kaybolma durumu söz konusu olabilir. Biz sizlere şehirlerarası nakliye de tek araç ile evden eve nakliyat hizmeti sunmayı hedefleyen firmayız fiyatların biraz daha yüksek olması eşyalarınızın daha temiz ve daha dikkatli taşınacağı anlamına gelmektedir.

Şehir İçi Nakliye Ücretleri

Şehir içi nakliye ücretleri araması yapıp bu yazımızı okuyan değerli müşterimiz … ilk olarak yukarıda belirtilen evden eve nakliyat yazımız , ve şehirlerarası nakliyat hizmeti ile açıklamalı olarak kaydedilen yazımızı okuduğunuzu varsayarak evden eve nakliyat ücretlerini ve şehir içi nakliye ücretleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz… şehir içi ev taşımacılığını yaptırmak için ilk olarak mutfak ve giyim eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir ve taşınma için elinizden geldiği kadar hazırlıklı olmanız evden eve nakliyat sürecini azaltarak hizmetimizi daha hızlı bitmesine ve zaman konusunda bizim için avantaj sağlamış olursunuz… ayrıca şehir içi nakliye ücretlerinin daha uygun olması içi mutfak/giyim/kozmetik/tekstil/eşyalarınızı kendiniz kutuladığınız takdirde daha uygun fiyatlara taşınmanızı sağlamanız mümkündür.. evden eve nakliyat sistemleri hakkında daha fazla bilgi alın ve taşının.

Nakliye Ücreti Hesaplama

Nakliye ücreti hesaplama işlemi için ilk olarak taşınması gereken bir dairemiz olması gerek , ve varsayımlar üzerinden yola çıkacağız.. 2+1 eşya taşımacılığı için mutfak  kırılacak eşyalarının paketlenmesi kitap, ve kırılacak olan aksesuarlar için yaklaşık olarak 40 karton koliye ihtiyaç vardır. 40 çarpı 4 eşittir 160 lira bunun yanı”sıra eşyaların taşınması için tek kullanımlık temiz poşetlerin de olması gerekir yaklaşık olarak 100 lira tutarında mavi poşetlerin olması gerekir… ve mutfak eşyalarının paketlenmesi için , beyaz 100 lira  kağıtların olması gerekir.. mutfak ve giyim eşyalarının kurulanması ve taşınmaya hazır hale gelmesi için yaklaşık olarak 360 lira gibi bir maliyetiniz olur ardından şehir içi evden eve nakliyat yada şehirler arası evden eve nakliyat firması aramak için aksiyon alabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Ücreti

İstanbul Şehirlerarası Taşımacılık 3+1

DMCA.com Protection Status