Öneriler Ve Etkilenilen Nakliyat Konuları

24.10.2021
34
Öneriler Ve Etkilenilen Nakliyat Konuları

Öneriler Ve Etkilenilen Nakliyat Konuları

Evden eve nakliyat sisteminde bir taşımacı firmasından alınan öneriler oldukça önemlidir. Bu öneriler bazen o kadar önemlidir”ki evinizin sağlıklı bir taşınma işleminden geçmesi için neredeyse zorunlu bir hal almıştır. İlk olarak sizlere kurumsal bir evden eve nakliyat firmasının nasıl çalışması gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Ev taşımacılığında biz genelikle sigortalı taşımacılık hizmetini öneriyoruz . Taşımacılığın esas kurallarından olan zararsız ve , sorunsuz taşınması olan bu değişmez ilkenin , su götürmez bazı içerikleri vardır. Bunlardan bir”tanesi ise sigortalanan eşyaların ne kadar değerde sigortalandığı ve … olası bir kaza sonrası sigorta firmasından nasıl zararınızı karşılayacağınızdır.

Yapılan Yük Ve Eşya Taşıma Sigortasının  Kısaca EMTİA Sigortası Nasıl Hayata Geçer

İlk olarak eşyaların taşınmadan önce nakliyat firması ile bağlayıcı bir antlaşma yapmanızdır. Ardından taşıma şirketinin eşyalarınızı kaç iş günü içinde taşıyacağını sizlere net , olarak kağıt üzerinde (sözleşme halinde bildirmesi gerekir) taşıma esnasında oluşan zararı EMTİA sigortası KARŞILAŞAMAZ  sadece yangın kaza ve olası bir risk sonucu bu sigortadan yararlanıp zararınızı karşılayabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliyat gibi zorlu süreçlere sahip olan taşımacılık alanında sizin nakliyat şirketi ile yapmış olduğunuz sigorta poliçesinin , hem sözleşmesi hemde verilen nakliyat fiyatının üzerine … Devlet katkı payı olan , %18 KDV tutarının eklenmesi gerekir. Aksi halde sizin sigorta firmasından bir beklenti içine girmeniz beyhude bir çaba haline gelmiş olacaktır.

Şehirler Arası Nakliyat”ta Müşteri Hakları!!!

Şehirler arası nakliyat hizmeti alan bir vatandaşın eşyalarını güvenceye alması için , nakliyat veya taşımacılık firması ile ilk olarak antlaşma yapması gerekir. Kısaca konuyu toparlamak gerekirse Evinizi emin ellere teslim etmeniz gerekir. Yangın, kaza, sel, gibi durumlarda mağdur taraf olan müşteri haklarını nasıl savunmalıdır. İlk olarak nakliyat firması ile yapılan taşımacılık sözleşmesini , ve taşımacılık sözleşmesine bağlı olarak kesilmesi zorunlu olan Verilen fiyat üzerinden kesilen faturanın olması gerekir. Ancak bu şekilde devlet nazarında kesinlik kazanmış bir belge ile hakkını savunmuş olacaktır. Ve kesinlikle zararını bu şekilde nakliyat firmasından alabilecektir.

Diğer sorun Ve önerileriniz için TEKLİF Al kısımından bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Öneriler Ve Etkilenilen Nakliyat Konuları

Öneriler Ve Etkilenilen Nakliyat Konuları

DMCA.com Protection Status