Beykoz Eşya Depolama

23.09.2021
67
Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini en iyi şekilde yaparak hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Beykoz’da da siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Depolamanın yanında müşterilerimizin isteğine göre taşıma ve paketleme  görevi de vererek Beykoz eşya depolama hizmetine en güzel şekilde yerine getirmekteyiz.

Olası bir deprem, yangın, sel gibi felaketlere karşı oluşabilecek hasarların önüne geçmek için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Eşyalarınız hasar gördüğünde ise eşyanızın piyasadaki gerçek fiyatını size takdim ederek hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Ev Depolama

Depolamaya uygun olan eşyaları şirketimiz sigorta yaparak güvenliği sağlamış olur. Belirlenen tarihte müşterimiz eşyalarını almaz ise yasal işlemlere başvurulur.

Eşyalarını seneler boyunca hiç bir hasar hatta çizik bile görmeden, bıraktığınız gibi aynı şekilde kalmaktadır. Sizde böyle güzel bir hizmet istiyorsanız Beykoz eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aklınıza gelen soruları hiç çekinmeden iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Güvenden taviz verilmeden hizmet verdiğimizden dolayı birçok kişi tarafından firmamız tercih edilmektedir. Tercih edenler tarafından bugüne kadar hiçbir şekilde olumsuz geri dönüşler almadık.

Nasıl Bir Çalışma Sunuluyor?

  • Hızlı ve güvenilir bir şekilde en iyi depolama hizmeti
  • Verdiğiniz eşyalar özel ambalajlarla kaplanarak hiçbir hasar görünmemesi için çaba sarf ediliyor. Ve itinalı bir şekilde paketleme yapılıyor.
  • Depolarımız 7/24 hiç durmayan kameralar ile gözlenerek eşyanızın başına olası bir felaket gelmesini önlüyor.
  • Depolarımız her gün düzenli olarak ilaçlanıyor ve hiçbir hijyenik sıkıntı gözlemlenmiyor.
  • Depolamanın yanında taşıma ve paketleme görevide yapılarak siz müşterilerimizin işlerini kolaylaştırdığı mız için en iyi depolama hizmetini layıkı ile vermeye çalışıyoruz.

Temiz Eşya Depolama

Aklınıza hijyen kapsamında hiçbir soru işareti gelmesin çünkü depolarımız her gün ilaçlanarak temiz olması sağlanıyor. Bununla birlikte temiz ambalajlarımızla eşyalarımızı özenli bir şekilde kaplıyoruz ve hasar görmesini engelliyoruz. Temiz eşya depolama firmamız senelerdir hizmet vermekte ve İstanbul’da çok tercih edilmekteyiz.

Sizlerde Beykoz’da eşya depolama firması arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun FİYAT-larımızla kişiye özel ve eşyaya özel olarak taşıma ve paketleme hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

DMCA.com Protection Status