Beşiktaş Eşya Depolama

19.09.2021
71
Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama

Hizmetimizin kalitesinden ve güvenirliğinden dolayı İstanbul’da marka haline gelen Beşiktaş eşya depolama firmamız her sene olduğu gibi bu sene de sizlerle birlikte. Modern ve geniş depolarımızda siz müşterilerimizin her türlü eşyalarını güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Başka firmalara verdiğiniz depolama eşyasını düzgün bir şekilde depolamadıklarını ve eşyanızın zarar gördüğünü belirten yorumları görmekteyiz. Bize son derece güvenerek en iyi depolama hizmetini uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Firmamızın Özellikleri

  • Bütün çalışanlarımız deneyimli ve usta kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın sürekli sağlık kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır.
  • Eşyalarınız zarar görmemesi için en kaliteli paketleme eşyaları kullanılmaktadır.
  • Eşyalarınıza taşıma görevi de vermekteyiz.
  • Müşterimizin memnuniyeti ne göre hareket edip iyi bir şekilde hizmet vermekteyiz.
  • Depolarımız geniş olup korunaklı yapılara sahiptir.
  • Depolarımızda her gün düzenli olarak ilaçla ayıp bütün hijyenik tedbirleri almaktayız.

Eşyalarınız paketlenirken eşyaya ve kişiye özel olarak paketlenme yapılmaktadır. Taşımada ve depolamada olası bir hasar ve kazaya göre Beşiktaş eşya depolama firmamız gerekli ödemeleri gerçekleşir ve kişinin mağdur olmasını engeller.

Beşiktaş Sigortalı Depolama Hizmeti

Verdiğimiz hizmetin en büyük artısı da sigorta yapıyor olmamızdır. Deprem, yangın, sel gibi olası felaketlere karşı eşyalarınızın güvenliğiniz sağlıyoruz ve onlara sigorta bağlayarak en iyi depolama hizmetini siz değerli müşterilerimize veriyoruz.

Hizmetlerimiz Nasıl Gerçekleşiyor?

Depo hizmeti almak isteyen müşterilerimiz gerekli iletişim yolları ile bizlere ulaşıyor ve hizmetimiz başlamış oluyor. Müşterilerimizin sordukları sorulara cevap vererek aklındaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyoruz.

Taşınacak ve depolanacak olan eşyanın hacmine ve büyüklüğüne göre bütçe belirliyoruz. Belirlediğimiz bu bütçeye her ay düzenli olarak ödenmesi takdirde Beşiktaş eşya depolama hizmetini veriyoruz. Sonrasında taşıma ve depolanma gününü belirleyerek belirlenen tarihte geliyoruz ve eşyalarınızı depolarımızda taşıyoruz. Taşıdığımız eşyaları özel ambalajlarımız ile de paketledikten sonra daha önceden temizlenmiş ve ilaçlanmış olan temiz depolarımıza kaldırıyoruz. Deponun anahtarı isteğe göre sizde de bulunabiliyor. İstediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edip kullanabiliyorsunuz. Böylelikle İstanbul’da en iyi depolama FİYATI  Al,  hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamış oluyoruz.

Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama

DMCA.com Protection Status