Bakırköy Eşya Depolama

16.09.2021
72
Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya Depolama

İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi Bakırköy eşya depolamada da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kişiye Özel Depolama Kişiye özel en yeni tekniklerle senelerdir tecrübe ve bilgi birikimi ile en güzel şekilde Bakırköy eşya depolama hizmetimizi sürdürmekteyiz. İsteyen müşterilerimize özel olarak eşyalarını nakliyat ile taşınması gerçekleştirip depolarımıza kendi ellerimizle getirme imkânını sunabiliyoruz. Eşyalarına değer veren müşterilerimiz için kişiye özel depolama hizmetimizi en güzel şekilde yerine getirmekteyiz.

Kişiye Özel Depolama

Olası bir mağduriyetin önüne geçmek için de kişiye özel senetler vererek eşyalarını sigorta altına alıyoruz. Herhangi bir eşya zararında  bu sigortalar sayesinde temin edilerek müşterileri mağdur etmiyoruz ve işimizi en güzel şekilde yerine getirmiş oluyoruz.

Depolama İçin Kullanılan Malzemeler

Pit pit denilen tek kullanımlık malzeme ile eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Özel ambalajlar sayesinde eşyalarınızı ambalajlayarak tek bir çizik bile gerçekleşmemesini sağlayarak Bakırköy eşya depolama hizmetini en özenli bir şekilde siz müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz.

Depoların Hijyenikliği

Her gün düzenli olarak depolarımızdaki odaları ilaçlayarak hijyenik bir ortam yaratıyoruz. Bu işlemi hiç bir günü atlamadan özenli bir şekilde yapıyoruz. Malzemelerimiz tek kullanımlık olduğu için kişiye özel olarak açılıp eşyalarına uygulama yapılıyor. Odanın temizliği firmamızda  çalıştırılan ekipler tarafından her gün düzenli bir şekilde yapılıyor. Olası bir sıkıntıyı engellemek adına da bu depo arımızı hiç durmadan çalışan 7/24 kameralar ile gözetliyoruz.

Anahtarı da size vererek istediğiniz zaman eşyalarınızı alabilme imkanı sizlere vererek en iyi depolama hizmetinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Depolama Fiyatları

Eşyanın büyüklüğüne ve hacmine göre FİYATTA  değişiklikler yapılıyor. Metrekare cinsinden bir hesaplamaya tabi tutuluyor. Ayrıca ev eşyası fiyatları biçilirken odanın büyüklükleri baz alınarak belirli bir fiyat seçiliyor ve bu seçilen fiyat aylık olarak talep ediliyor. Belirlediğimiz fiyatlar her ay sabit olup ilerleyen günlerde hiçbir zama uğramıyor.

Eşyalarınızın depolanmaya ihtiyacı varsa bize ulaşarak Bakırköy eşya depolama hizmetinden en güzel bir şekilde ve diğer firmalara göre daha az para ödeyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya Depolama

DMCA.com Protection Status